Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

PŘIHLÁŠKY na SŠ a víceletá gymnázia

Přiblížil se termín podání přihlášek na střední školy. Připomínám, že by měly být na školy doručeny nejpozději 1. března 2021. Můžete je osobně na školy donést, nebo poslat doporučeným dopisem (v tomto případě si pečlivě uschovejte podací lístek).

Vzhledem k tomu, že aktuálně do školy nedocházíte (probíhá distanční výuka), není možné Vám přihlášky vydat spolu s vysvědčením 28. 1. 2021, jak bylo v plánu. Zároveň je ale potřeba, abyste měli dostatek času na jejich vyplnění, v případě potřeby jejich potvrzení lékařem a odeslání na školy. Zvolili jsme tedy jiný způsob. Pro přihlášky si můžete přijít do školy individuálně Vy nebo Vaši rodiče v úterý 26. 1. 2021 dopoledne od 8.00 do 9.00 a odpoledne od 13.30 do 15.00. Přihlášky Vám vydám ve vestibulu školy a zároveň zodpovím Vaše případné dotazy ohledně jejich vyplnění.

Pokud byste si přihlášky v tento den nemohli vyzvednout, budou pro Vás uloženy v ředitelně školy. Termín vyzvednutí zde si domluvte na telefonním čísle 569 626 628.

V případě jakýchkoli pozdějších dotazů ohledně vyplnění/podání přihlášek mi můžete napsat na e-mailovou adresu hejdukova.martina@zsbuttulova.cz.

PaedDr. Hejduková Martina

výchovný poradce

Back to top