Žádost o zaslání aktuálních kontaktů

25. ledna 2021, Chotěboř

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

žáků druhého stupně Základní školy Chotěboř Buttulova 74, žádáme vás o zaslání aktuálních – aktivních e-mailů (rodič, zákonný zástupce), na které vás budeme informovat o prospěchu vašeho dítěte za 1. pololetí školního roku 2020 /2021.

• Při dodržení všech nařízení by bylo velmi časově náročné předávat výpisy vysvědčení osobně Vám nebo dětem. Zároveň je to zbytečné riziko.
  • Pošlete prosím třídním učitelům Váš aktuální e-mail. Prostřednictvím tohoto kontaktu vám budou zaslány informace o prospěchu vašeho dítěte. (K tomuto kroku nás vede zkušenost s neaktivními – neaktuálními e-maily z předešlých měsíců)
  • Za jednoho žáka (sourozence v jedné třídě) stačí jeden kontaktní e-mail. Pokud chcete zaslat na více e-mailů, zašlete je najednou.

KONTAKTY NA TŘÍDNÍ UČITELE 2. stupně:

6. AMgr. Martin KOVAČKAkovacka.martin@zsbuttulova.cz
6. BMgr. Ladislava PETRUSOVÁpetrusova.ladislava@zsbuttulova.cz