Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Předškoláci na Buttulce

Druhý prosincový týden byl pro některé žáky ZŠ Buttulova opět trochu netradiční. Od středy do pátku totiž školu postupně navštívili předškoláčci všech chotěbořských školek – MŠ Svojsíkova, MŠ Březová a MŠ Na Chmelnici. Program začal v hudebně školy, kde už v kostýmech čekali žáci 6.tříd a krátkým pásmem tradičních koled zavedli návštěvu až „do Betléma“. Poté se předškoláci rozdělili a přesunuli do pátých tříd, kde pro ně byly připraveny tvořivé dílničky. Vyzkoušeli si, jaké to je být školákem, každý si našel místečko v lavici a s pomocí staršího kamaráda si vyrobil vánoční přáníčko. Někde zbylo i trochu času prohlédnout si vyzdobenou školu v adventním čase. Na rozloučenou dostaly děti ze školky perníčky, které pro ně školáci upekli. Snad se předškoláčkům návštěva školy líbila a těší se zase o něco víc, že se stanou opravdovými školáky!

Třídní učitelky 5.tříd

Back to top