Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zážitková zaHRAda u naší školy!

V minulém školním roce proběhly úpravy školního dvora, o kterých jsme vás již informovali. Vzhledem k tomu, že bychom chtěli tento prostor efektivně využívat k výuce, volnočasovým aktivitám a vnést tak do okolí školy více zeleně, zapojili jsme se do projektu Tesca. Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. I díky vám naše škola vyhrála! Všem, kteří nám k tomu přispěli, děkujeme za podporu během této akce! Na konci prázdnin tedy převzala paní ředitelka Mgr. Renáta Piklová finanční dar v hodnotě 45 000,- Kč od výše jmenované společnosti. Na nás je, abychom naši vizi zrealizovali, na což se již všichni velmi těšíme!

Mgr. Lucie Jokschová

Back to top