Provoz školy po přijetí krizového opatření

ze dne 8.10. 2020

Od 12. 10. budou do naší školy chodit žáci 6. a 7. tříd, výuka bude probíhat normálně podle rozvrhu hodin, v pátek 16. 10. je ředitelské volno.

Žáci 8. a 9. tříd se budou od 12. 10. vyučovat distančně, práci dostali zadanou 9. 10. nebo bude zveřejněna na stránkách školy. Výsledky své práce přinesou do školy v týdnu od 19. 10.

V týdnu od 19. 10. budou do školy chodit žáci 8. a 9. tříd každý den podle rozvrhu hodin.

Žáci 6. a 7. tříd budou pracovat doma distančně. Práci dostanou zadanou během týdne od 12. 10. nebo na stránkách školy.

Pokud žáci nemají možnost připojení na stránky školy, dostanou práci v písemné podobě ve škole.

Každý žák je povinen se účastnit distanční výuky, tedy splnit zadané úkoly.

Žáci 1. stupně budou chodit po celo dobu normálně do školy podle rozvrhu hodin.

Ve 3. a 4. třídách odpadají plavecké kurzy, bude probíhat normální výuka ve škole.

V týdnu od 26. října je pro všechny žáky na všech základních školách volno.

Žáci by tedy měli přijít do školy opět v pondělí 2. 11.

PaedDr. Zdenka Kőnigsmarková, ředitelka školy