Do školy ve středu 18. 11.

Ve středu 18. listopadu je i naše škola připravena na to, že nastoupí žáci 1. a 2. tříd.

Měly by přijít všichni žáci, budou ve svých třídách společně, vyučovat je budou jejich paní učitelky.

Výuka bude podle normálního rozvrhu, nebudou hodiny tělesné výchovy a nebude se zpívat. Vzhledem k tomu, že nám chybí řada hodin hlavních předmětů, které jsme neměli během distanční výuky, využijeme tuto časovou dotaci pro český jazyk a matematiku. Pokud bude vhodné počasí, budou děti každý den chvíli venku.

Děti budou muset mít po celou dobu pobytu ve škole roušku nebo respirátor, prosíme rodiče, aby děti vybavili dostatečným množstvím těchto ochranných pomůcek.

Škola má dostatek dezinfekce a ve třídách jsou k dispozici jednorázové papírové utěrky. Budeme dostatečně větrat.

V běžném provozu bude pro tyto žáky také školní družina (každá třída bude mít vlastní oddělení).

V provozu bude i školní jídelna, o přihlášení obědů byli rodiče informováni přímo mailem ze školní jídelny.

Děti půjdou se školní družinou do jídelny a tam se najedí, jak jsou zvyklé, tedy normálně u stolu.