Další postup (informace)

Informace o postupu ve škole po testování 20.5.2021

Ve čtvrtek 20. 5. byly ve třech třídách pozitivní výsledky antigenních testů.

Nyní čekáme na výsledek PCR testů žáků, u kterých byl pozitivní antigenní test.

Další postup:

Všichni žáci s pozitivním antigenním testem v jedné třídě budou mít negativní PCR test:

• všichni žáci se vrací k výuce pravděpodobně od pondělí, informaci zveřejníme zde na stránkách školy a třídní učitelé budou rodiče informovat e-mailem.

Některý z žáků, který měl pozitivní antigenní test, bude mít i pozitivní PCR test:

• celá jeho třída jde na 14 dnů do karantény (do školy by žáci šli až v pátek 4. června).

Rodiče budou informováni dopisem prostřednictvím e-mailu od třídního učitele, všichni žáci ze třídy musí absolvovat během 5. – 10. dne od posledního kontaktu PCR test, rodiče si zajistí žádanku k PCR testu u dětského lékaře (bude informován z hygienické služby, aby zde nevznikl problém).

Případný pozitivní test dalších žáků již nemá vliv na nástup do školy ostatních žáků.

Celá třída by od pondělí 24. 5. přešla zpět do distanční výuky (úkoly na stránkách školy, možnost vyzvedávání materiálů ve vestibulu školy, on-line výuka).

20. 5. 2021