3. OLYMPIJSKÉ HRY NA BUTTULCE 2017

Píše se datum 16. května a žáci I. stupně ZŠ se schází opět po roce na stadionu. Na programu dalšího školního dne jsou 3. Olympijské hry na Buttulce. Sportovci soutěží v běhu na 50 m, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem.

Celou sportovní akci má na povel vedoucí vychovatelka Jana Blažková. V pracovním týmu jsou vychovatelky ŠD a ŠK, učitelky I. st. i asistentky pedagogů. Pomocnou ruku podalo 25 žáků z devátých tříd. Medaile pochází ze školní keramické dílny a vznikaly pod vedením p. uč. L. Jokschové.

Po nástupu a společné rozcvičce mohlo vše začít.

A jak to dopadlo, to se podívejte na následující výsledkové listině.

 

Přehled medailových umístění

v jednotlivých disciplínách a kategoriích

 

  1. třída

běh:

F. Chromý                   9,35 s                                    V. Bartáková              9,29 s

V. Janda                       9,69 s                                    K. Jouklová                9,41 s

J. Potměšil                  10,97 s                                    E. Ždímalová              9,57 s

skok:

F. Chromý                 2,65 m                        V. Průšová                 2,60 m

J. Nováček                  2,50 m                         E. Ždímalová              2,25 m            

J. Potměšil                  2,45 m                        K. Kocúrová               2,35 m

hod:

J. Potměšil                 18,00 m                      V. Bartáková              14,00 m

F. Chromý                  18,00 m                      A. Piskačová               11,00 m                     

A. Plašil                      17,00 m                      T. Kvačková               10,50 m

 

  1. třída

běh:

A. Dvořák                    9,01 s                                    L. Ficková                    8,44 s

D. Weisz                     10,08 s                                    N. Vrátilová                  8,77 s

M. Semrád                  10,21 s                                    A. Čápová                    9,11 s

skok:

M. Semrád                 2,48 m                        A. Čápová                  3,05 m

A. Dvořák                   2,40 m                        L. Ficková                  2,62 m            

L. Novotný                  2,36 m                        A. Steskalová              2,58 m

hod:

L. Novotný                 18,00 m                      A. Coufalová              15,00 m

R. Tóth                        17,00 m                      B. Musterová              17,00 m                     

A. Dvořák                   11,00 m                      V. Uhrová                   14.00 m          

 

  1. třída

běh:

R. Nejedlý                  8,10 s                          K. Ledvinková            8.27 s

T. Jecha                      8,21 s                          V. Dibelková               8.29 s

M. Hanousek              8,53 s                          E. Mudruňková           8,55 s

skok:

T. Jecha                     3,22 m                        V. Dibelková              3,10 m

R Nejedlý                    2,99 m                        E. Mudruňková           3,06 m

J. Kučera                    2,96 m                        K. Ledvinková            2,92 m

hod:

V. Doležal                  27,00 m                      V. Dibelková              20,00 m

D. Hamerník              26,00 m                      E. Mudruňková           20,00 m

R. Nejedlý                   24,00 m                      N. Stejskalová             18,00 m

 

  1. třída

běh:

R. Málek                    8,06 s                          A. Lesáková               8,19 s

D. Stejskal                  8,21 s                          B. Beránková              8,21 s

J. Vlačiha                   8,51 s                          V. Křivská                   8,53 s 

skok:

D. Stejskal                  3,60 m                        B. Beránková             3,19 m

R. Málek                     3,60 m                        J. Musterová               3,16 m

J. Vlačiha                   3,25 s                          A. Lesáková                3,13 m

hod:

K. Petr                       31,50 m                      N. Pilařová                 23,50 m

R. Málek                     29,50 m                      A. Lesáková                19,50 m

D. Steskal                   29,00 m                      B. Beránková              18,00 m

 

  1. třída

běh:

M. Kuška                   7,75 s                          N. Krédlová                7,95 s

D. Sedláček                8,00 s                          L. Seifertová               8,10 s

M. Zadina                   8,35 s                          P. Slanařová               8,28 s

skok:

M. Kuška                   3,40 m                        N. Krédlová                3,20 m

M. Zadina                   3,18 m                        K. Frühbauerová       3,20 m

D. Sedláček                3,13 m                        V. Krumlová               3,05 m

hod:

J. Jávorka                  29,00 m                      N., Krédlová               23.50 m

M. Vacík                     29,00 m                      N. Němečková                        22,50 m

D. Sedláček                28,50 m                      Ž. Dunová                   22,00 m

 

 

B L A H O P Ř E J E M E !

 

Fotografie z 3. OH na Buttulce 2017 se naleznete  na adrese: www.sdaskbuttulova.rajce.idnes.cz

 

Jana Blažková