V okrskovém kole florbalu Buttulka vítězně

Ve středu  6. listopadu se žáci z Buttulky zúčastnili okrskového florbalového turnaje na Gymnázium Chotěboř. Na turnaji proti nám hrály školy z Vilémova, Habrů, Krucemburku a Smetanova Chotěboř a Gymnázium Chotěboř. Začátek turnaje pro naše florbalisty nebyl moc úspěšný, neboť prohráli proti Gymnáziu Chotěboř 3:1. Další zápas jsme hráli s Krucemburkem, kde bylo třeba vstřelit nejméně 2 branky pro postup do semifinále. To se podařilo s výsledkem 3:0. V semifinále jsme schytali žáky z Vilémova a ty jsme dokázali porazit 2:0.

 Ve finále nás čekala Smetanka. Byl to napínavý boj, ale naše skvělé mužstvo nakonec vyhrálo 2:0. Díky tomu jsme vybojovali 1. místo, což jsme opravdu nečekali. Nejlepší střelec týmu byl Ondřej Ledvinka s 6 góly.

Postoupili jsme do okresního kola v Havlíčkově Brodě. Ve středu 20. listopadu jsme v okrese skončili na 5. místě.

brankář David Plašil