Lyžařský a snowboardový výcvikový kurz

Po nepříznivém počasí se žáci čtvrtých a pátých tříd konečně sněhu dočkali. Od 5. do 7. února si užili lyžování i snowboardování na sjezdovce v Hlinsku. Jezdili sice  jen tři dny, ale za pěkného počasí a dobrých sněhových podmínek.

 Všichni lyžaři i snowboarďáci se i za tento krátký čas naučili pravidla bezpečného chování na sjezdovce, zvládli techniku jízdy na lyžařském vleku a sjezdovce. Pro některé to bylo první setkání s tímto sportem. To co se naučili, se nezapomíná a určitě to využijí na kurzu v sedmé třídě i při sportování s rodiči.

Mgr. Blanka Gajdorusová

Na lyžáku se mi líbilo, protože jsem se naučil zatáčky na snowboardu. Na snowboadru jezdím letos poprvé, a tak jsem rád, že jsem se to naučil. L.N. (5.B)

 

Lyžák jsem si moc krásně užila. Je škoda, že to tak rychle uteklo. Lyžování jsem se rychle naučila díky naší výborné učitelce. A.M. (5.B)

Na lyžáku to bylo super. Užil jsem si legraci s kamarády. F.K. (5.B)

Lyžařský výcvik jsem si moc užila. Nejvíce mě bavilo snowboardování. Bylo to lepší než přestávky ve škole. Š.Č. (5.B.)