Školní rok 2018/2019

Lyžařský a snowboardový výcvikový kurz

Žáci 1. stupně se v únoru chystají na lyžařský a snowboardový kurz. O výcvik je každoročně velký zájem. Přednostně je určen pro žáky 5. a 4. tříd.   Využijeme sjezdovku v Hlinsku, na kterou již jezdíme několik let. Vyhovuje nám blízkou, každodenní dostupností, výběrem svahů pro začátečníky i pokročilé lyžaře, teplým zázemím v restauraci s možností občerstvení i příznivou cenou čtyřhodinového školního skipasu. Na výcvikový kurz se přihlásili zdatní lyžaři i úplní začátečníci. Někteří zase využijí možnost naučit se jízdě na snowboardu. Základy carvingového lyžování i jízdy na snowboardu, které žáci získají za čtyři dny výcviku se určitě nezapomínají. Využijí je i na lyžařském výcviku, který se uskuteční na základní škole ještě v sedmé třídě. Všichni se již těší na spoustu zážitků s kamarády na sněhu.

Mgr. Blanka Gajdorusová