Školní rok 2018/2019

BUTTULOVA LAŤKA

V pátek 5. dubna se uskutečnily na naší škole tradiční závody ve skoku do výšky- Buttulova laťka. Účastnilo se celkem 48 soutěžících. Za velkého povzbuzování ostatních žáků se některým závodníkům podařilo dosáhnout dokonce i osobních rekordů.

Jednoznačně nejlepšího výkonu dosáhl Ondřej Vyčichl, který překonal laťku ve výšce 160cm. Kategorii starších dívek vyhrála Veronika Beránková, která pokořila výšku 130 cm. V kategorii mladších žáků zvítězil David Sedláček výkonem 140cm a v kategorii mladších žákyň vyhrála Veronika Klepetková pěkným výkonem 135cm.

Všem zúčastněným žákům naší školy děkujeme za účast a věřím, že svoje výkony předvedou na okresní kole Poháru rozhlasu v Havlíčkově Brodě.

Mgr. Martin Odvářka